1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер черв. 08

PDF Друк E-mail

Міжнародний кінофестиваль документального кіно «Кінохроніки війни»

Науково-дослідний інститут українознавства Міністерства освіти і науки України запрошує на міжнародний кінофестиваль документального кіно «Кінохроніки війни», присвячений роковині початку повномасштабної агресії рф проти України.

До річниці початку повномасштабної війни 24 лютого 2023 р. в Києві заплановано проведення фінального івенту чергової сесії цього міжнародного кінофестивалю. В актовій залі Науково-дослідного інституту українознавства відбудеться демонстрація кращих кінострічок, повідомлення вчених-українознавців, творча зустріч із кіномитцями. Будуть також оголошені переможці та лауреати кінофестивалю. Завершиться захід концертом молодих виконавців і солістів Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

Журі кінофестивалю «Кінохроніки війни» розглянуло більш ніж 130 робіт із понад 30 країн світу. Організаторів кінофестивалю приємно вразили аматорські стрічки, подані на фестиваль, і стрічки, зроблені учнями шкіл з різних країн світу.

Увага заходу не обмежується темою війни в Україні. Серед номінацій фестивалю: найкраще журналістське розслідування, найкращий ролик очевидця подій війни та інші. Нагородами будуть відзначені також роботи митців, які  висвітлюють горе і страждання мирного населення, післявоєнну реабілітацію воїнів, аспекти патріотичного виховання молоді і багато інших.

24 лютого о 13.00 в актовій залі НДІ українознавства почнеться демонстрація кращих фестивальних кінострічок. А о 16.00 почнеться концерт і творча зустріч з кіномитцями.

Сценарій кінофестивалю


 
© Всі права захищені
test