Оголошення
Міжнародний дистанційний мистецький мультифестиваль для дітей та підлітків української діаспори «МИСТЕЦТВО ПЕРЕМОЖЕ ВІЙНУ»
За ініціативи Відділу міжнародних зв’язків та євроінтеграції НДІУ з 19 травня по 01 червня 2023 р. був проведений Міжнародний дистанційний мистецький мультифестиваль для дітей та підлітків української діаспори «МИСТЕЦТВО ПЕРЕМОЖЕ ВІЙНУ» з метою виявлення талантів серед творчої молоді української діаспори, популяризації і розвитку сучасного мистецтва та української культури за кордоном в трьох номінаціях: «Вокал», «Хореографія» та «Образотворче мистецтво».
Журі ознайомились з творчими роботами та визначили переможців Фестивалю. Роботи були надіслані з країн, в яких відкриті філії Інституту. Кожен учасник буде нагороджений спеціальним Дипломом.
Сьогодні, в день Міжнародного дня захисту дітей хочемо привітати всіх учасників Фестивалю та побажати творчих успіхів, здійснення мрій та мирного неба.
Дякуємо всім хто взяв участь! Чекаємо діток з батьками в Україні на щиру і теплу зустріч в Науково-дослідному інституті українознавства!
Принагідно інформуємо, що наступний Фестиваль буде проведено до Дня Незалежності України.
Колектив Науково-дослідного інституту українознавства вітає з Днем народження фундатора і директора інституту впродовж 20-ти років становлення та розвитку української державності, основоположника сучасної українознавчої школи, поета, письменника, професора, академіка багатьох українських і зарубіжних Академій Кононенка Петра Петровича!
Шановний Петре Петровичу, щиросердно зичимо Вам міцного здоров’я, козацького гарту, успішного здійснення всіх планів та задумів! Нехай щедра українська земля дарує Вам натхнення для творчості, а Ваша невтомна праця проростає паростками правди і мудрості на славу України, наближаючи нашу спільну Перемогу!
День слов’янської писемності і культури
Щорічно 24 травня в багатьох слов’янських країнах урочисто прославляють святих рівноапостольних Кирила і Мефодія – творців кириличного алфавіту і давньослов’янської мови, яка є спільним предком слов’янських мов.
>> Детальніше | More details...
Шановні колеги, шановні науковці!
Прийміть найщиріші вітання з Днем науки в Україні!
Сьогодні потужна наукова діяльність – це окремий фронт у боротьбі України проти агресивної війни, що розв’язала рф. Науковці Науково-дослідного інституту українознавства працюють над реалізацією прикладних та фундаментальних наукових досліджень, метою яких є розвиток українознавства як основи формування світогляду українського народу, піднесення рівня громадянської та національної свідомості суспільства; науково-аналітичне забезпечення розвитку та удосконалення основ гуманітарної політики держави.
Спільними зусиллями втілюємо в життя нові знання та впроваджуємо результати досліджень, віримо в блискуче майбутнє української науки та нашої держави!
З повагою
Директор НДІУ, професор Василь Чернець
Запрошуємо 22 травня 2023 року на пам’ятні заходи з нагоди річниці перепоховання Великого Кобзаря – Тараса Шевченка
В програмі заходу – виступи вчених-шевченкознавців та концертна програма Народного артиста України, лауреата Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди – Мустафаєва Фемія Мансуровича, в якій пролунають українські народні пісні та пісні на слова Тараса Шевченка.
Місце проведення: м. Київ, вул. Ісаакяна, 18, актова зала НДІУ (4 поверх, к. 404). Початок роботи о 14.00.
Вітання з призначенням на посаду директора НДІУ
Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 квітня 2023 року № 107-к кандидата філософських наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, академіка АН Вищої школи України, члена Національної спілки журналістів України, Почесного академіка Академії мистецтв України Чернеця Василя Гнатовича призначено на посаду директора Науково-дослідного інституту українознавства строком на п’ять років з 18 квітня 2023 року до 17 квітня 2028 року як обраного за конкурсом.
>> Детальніше | More details...
Заявки надсилайте на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Запрошуємо до участі у конференції!
Порядок роботи конференції:
10.00-10.40 - реєстрація учасників конференції
10.40-11.00 - відеопривітання від зарубіжних філій НДІУ
11.00-11.15 - відкриття конференції, вступне слово директора НДІУ
11.15-13.30 - пленарне засідання. Концептуалізація дискурсу щодо проблем ідентичності та збереження культурної спадщини України в умовах російської агресії – виступи гостей конференції: керівників Національної академії мистецтв, творчих спілок України, науково-дослідних інститутів НАН України
13.30-14.00 - кава-брейк
14.00-16.00 - пленарне засідання
16.00-17.00 - підсумкове пленарне засідання
10.00-17.00 - виставка авторських робіт Покропивної Ірини Миколаївни "Чарівний світ ляльки: від минулого до сьогодення"
10.00-17.00 - виставка Самчиківського розпису від Машевської Ольги "З Україною у серці"
Кінопоказ документальних фільмів
06 квітня 2023 року в Науково-дослідному інституті українознавства МОН України проведено вибори директора Науково-дослідного інституту українознавства.
За результатами виборів кандидат на посаду директора Науково-дослідного інституту українознавства МОН України Чернець В. Г. набрав більш як дві третини голосів наукових працівників, присутніх на зборах наукових працівників НДІ українознавства.
06-04-2023