1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Субота квіт. 20

Оголошення

Звернення колективу НДІУ до Президента України та Прем’єр-міністра України

Звернення до Президента УкраїниЗвернення до Прем’єр-міністра України


Вшанування пам'яті 85-ої річниці Голодомору 1932-33 рр. Вічна шана мільйонам загиблих

Голодомор є класичним прикладом радянського геноциду, найдовшого й наймасштабнішого експерименту з русифікації, а саме – винищення української нації. (Рафаїл Лемкін, автор терміну «геноцид»).

На сайті НДІУ представлена документально-наукова виставка "Вбивство голодом – геноцид!":
Електронний варіант виставки


Науково-дослідний інститут українознавства запрошує на роботу вченого секретаря

Вимоги до кандидата:

- знання нормативно-правової документації в галузі освіти та науки

- вміння працювати з базою "Наука в університетах"

- вчений ступінь: кандидат наук

- досвід роботи від 2-х років.

Умови роботи:

- офіційне працевлаштування

- оплачувана відпустка

- заробітна плата: 6400 грн.


Події на 25-му Форумі видавців у Львові

22 вересня у Львові в межах 25 Book Forum | Форум видавців 2018 у Львові відбудуться презентації за участі директора Науково-дослідного інституту українознавства Богдана Галайка та наукового співробітника Андрія Іванця.

Презентація книги «Перший курултай: від кримськотатарських установчих зборів до національного парламенту (1917-1918 рр.)» відбудеться у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) об 11.00.

22 вересня відбудеться презентація книги "Місія України та національні інтереси в глобалізованому світі: візія націоналістів" за підсумками V Бандерівських читань. Книга містить праці сучасних теоретиків та практиків українського націоналізму.

Участь у презентації візьме директор Науково-дослідного інституту українознавства Богдан Галайко директор НАЦ «УССД» Юрій Сиротюк. Спеціальний гість – співавтор видання, лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

Захід відбудеться в Музеї етнографії та художнього промислу (просп. Свободи, 15). Початок – о 19.00. Вхід вільний.


Науково-дослідний інститут українознавства оголошує конкурс на навчання в аспірантурі

Науково-дослідний інститут українознавства оголошує конкурс на навчання в аспірантурі за державним замовленням на 2018 рік за науковою спеціальністю: 032 – історія та археологія. Аспірантура з відривом від виробництва (денна форма навчання). Документи приймаються до 14 вересня 2018 р. і подаються здобувачем особисто.

>>Детальніше...


Науково-дослідний інститут українознавства та Центр прикладної антропології радо всіх запрошують відвідати Другий міжнародний міждисциплінарний Воркшоп для молодих учених «Уявне пограниччя», який проходитиме в Києві 21-22 червня 2018 року у вільному просторі Фройд Хаус

Цього року під час роботи Воркшопу буде піднята низка проблем, які стосуються окреслення феномена «свого чужого» на постсоціалістичному пограниччі. Ми плануємо обговорювати таки питання як наявність на просторі України та інших постсоціалістичних країн, соціальної, релігійної та гендерної стигматизації, а також шляхів уникнення негативних ефектів «іншування» в нашому суспільстві. Приєднуйтеся до наших дискусій!


Передпрем’єрний показ документальної відеороботи про Харитину Пекарчук

22 травня о 12:00 у Науково-дослідному інституті українознавства відбудеться передпрем’єрний показ документальної відеороботи про Харитину Пекарчук.

>>Детальніше...


© Всі права захищені
test