1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок лют. 20

PDF Друк E-mail

ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ, ФІНАНСІВ ТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Відділ економіки та фінансового обліку є самостійним структурним підрозділом Науково - дослідного інституту українознавства, підпорядкований безпосередньо директору інституту. У своїй діяльності відділ керується Конституцією та законами України, актами Президента України та КМУ, наказами мінфіну, іншими нормативно-правовими актами, положенням про бухгалтерську службу. Основним завданням відділу є ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності та складення звітності. Відповідно до штатного розпису у відділі працюють:

Рижа Оксана Леонідівна – головний бухгалтер. Організовує роботу з ведення бухгалтерського обліку та забезпечує виконання завдань, покладених на бухгалтерську службу. Здійснює керівництво діяльністю бухгалтерської служби. Забезпечує дотримання вимог законодавства щодо цільового використання бюджетних коштів та збереження майна. Складає звітність.

Фістер Олена Ростиславівна – заступник головного бухгалтера. Підпорядкована безпосередньо головному бухгалтеру. Здійснює нарахування заробітної плати, облік по персоніфікації працівників інституту, звітність до Державної податкової інспекції, під час відсутності головного бухгалтера виконує його обов'язки.

Шевченко Олена Володимирівна – головний фахівець. Підпорядкована безпосередньо головному бухгалтеру. Веде облік касових операцій, юридичних та фінансових зобов'язань, здійснює облік та калькуляцію кошторисної вартості фактичних та касових витрат на проведення науково-дослідних робіт.

Шенець Марія Василівна – головний фахівець. Підпорядкована безпосередньо головному бухгалтеру. Здійснює контроль за рухом і належним використанням матеріальних цінностей та здійснює нарахування орендної плати.


 
© Всі права захищені
test