1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок бер. 20

PDF Друк E-mail

ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ, ФІНАНСІВ ТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Відділ економіки та фінансового обліку є самостійним структурним підрозділом Науково-дослідного інституту українознавства, підпорядкований безпосередньо директору інституту. У своїй діяльності відділ керується Конституцією та законами України, актами Президента України та КМУ, наказами мінфіну, іншими нормативно-правовими актами, положенням про бухгалтерську службу. Основним завданням відділу є ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності та складення звітності. Відповідно до штатного розпису у відділі працюють:

Потапенко Людмила Григорівна – головна бухгалтерка. Організовує роботу з ведення бухгалтерського обліку та забезпечує виконання завдань, покладених на бухгалтерську службу. Здійснює керівництво діяльністю бухгалтерської служби. Забезпечує дотримання вимог законодавства щодо цільового використання бюджетних коштів та збереження майна. Складає звітність.

Калита Тетяна Миколаївна – заступниця головної бухгалтерки. Підпорядкована безпосередньо головній бухгалтерці. Веде облік касових операцій, юридичних та фінансових зобов'язань, здійснює облік та калькуляцію кошторисної вартості фактичних та касових витрат на проведення науково-дослідних робіт.

Коломієць Євгенія Геннадіївна – головна фахівчиня.


 
© Всі права захищені
test