1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер черв. 08

PDF Друк E-mail

14 квітня 2014 р. в ЗНЗ № 296 (Дарницький р-н, м. Київ) співробітники відділу освітніх технологій Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії О.І.Фєсік, С.М.Бойко, А.М.Кононенко, Л.В.Дворніцька в рамках виконання наукової теми «Освітні проекції шевченківського дискурсу як простір українознавчої комунікації громадянського суспільства» провели навчально-виховний захід для учнів 4 класу «Цікаво вивчаємо Шевченка».

Проведення заходу мало на меті розширити знання учнів про творчість Т.Г. Шевченка; вшанувати пам’ять поета, простежити, як у його творах відбивається любов до України, народу, рідної мови; розвивати допитливість, спостережливість дітей, вміння аналізувати та робити висновки.

В цікавій ігровій формі із застосуванням інтерактивних методів навчання науковці провели захід. Учні мали змогу ознайомитися з віртуальними екскурсіями шевченківськими місцями, «пройтися» сходами та виставковими залами провідних музеїв Тараса Шевченка, ознайомитися з їх експозиціями. Розгадування кросвордів та ребусів перевірили знання учнів поезій Т.Шевченка. По-новому розкрився для дітей Шевченко як художник-живописець, скульптор, гравер. Діти мали змогу самі відтворити картини Т.Г.Шевченка шляхом складання пазлів. На згадку про проведення заходу кожен учень отримав у подарунок буклет, який містить біографічні дані Кобзаря, уривки з його поезій, інформацію про музеї Т.Шевченка.

Співробітники відділу зробили висновок про перспективність заходів, які ґрунтуються на зв’язку теорії та практики, освіти та науки. Така робота дає можливість зосередитись на дослідженні системи освіти та науки в українознавчому вимірі, розширити та поглибити коло наукових досліджень, виробити практичні рекомендації щодо методики впровадження українознавчого компонента в шкільний освітній простір.


 
© Всі права захищені
test