1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер черв. 08

PDF Друк E-mail

День пам’яті та примирення

Day of Remembrance and Reconciliation

Today, on May 8, Ukraine marks the Day of Remembrance and Reconciliation, dedicated to commemorating the Day of Remembrance and victory over Nazism in the Second World War of 1939-1945.

Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам’яті та примирення, присвячений вшануванню Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

У цей день світ вшановує пам’ять жертв найкривавішого та наймасштабнішого збройного конфлікту в історії людства. Друга світова війна забрала життя близько 8 млн. українців, залишила після себе знищені міста і села.

Вже 9 років на території сучасної незалежної України йдуть запеклі військові дії, і понад рік триває повномасштабна війна росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Нащадки тих, з ким українці спільно воювали проти фашизму в антигітлерівській коаліції, через 80 років прийшли з війною до мирної і незалежної країни та скоюють воєнні злочини, руйнують наші життя.

Весь цивілізований світ об’єднався заради допомоги України, спільними зусиллями ми досягнемо головної мети – Перемоги над рашизмом!

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Вічна пам’ять всім жертвам Другої світової війни!

 

Василь Чернець,
директор НДІУ


 
© Всі права захищені
test