1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок жовт. 04

PDF Друк E-mail

У Ризі (Латвія) вийшла друком потужна колективна монографія про Російсько-українську війну, одним зі співавторів якої є заступник директора НДІУ Павло Гай-Нижник

Нещодавно у Латвії світ побачила вагома як за своїм змістом і обсягом, так за набором авторів колективна монографія про різноманітні аспекти Російсько-української війни 2014-2022 рр. "The Russian-Ukrainian war (2014–2022): historical, political, cultural-educational, religious, economic, and legal aspects", що має 1436 сторінок тексту. Наукову працю було рекомендовано до друку Вченою радою Балтійського науково-дослідного інституту проблем трансформації економічного простору (протокол №4 від 31.05.2022 р.).

Одним зі співавторів монографії є й доктор історичних наук, заступник директора Науково-дослідного інституту українознавства П. П. Гай-Нижник, який у двох розділах здійснив аналіз і періодизацію усього перебігу війни, а також окремо аналіз перебігу окупації та анексії Російською Федерацією українського Криму, як акту агресії, історико-правового фальсифікату і міжнародного злочину.

The Russian-Ukrainian war (2014–2022): historical, political, cultural-educational, religious, economic, and legal aspects : Scientific monograph. Riga, Latvia : “Baltija Publishing”, 2022. 1436 p.


 
© Всі права захищені
test