1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок жовт. 04

PDF Друк E-mail

Заступник директора НДІУ Павло Гай-Нижник виступив на Форумі лідерів суспільної думки України

11-12 серпня у Києві вперше з початку повномасштабної війни Росії проти України відбувся публічний Форум лідерів суспільної думки України.

У цьому дискусійному конгресі щодо становища України та її шляху розвитку у повоєнному розвитку після перемоги над рашистським агресором взяв участь доктор історичних наук, заступник директора Науково-дослідного інституту українознавства Павло Гай-Нижник. Він, зокрема, доповів про стан науки та освіти в Україні та перспективи її розвитку у панелі, присв'яченій гуманітарній політиці нашої держави.

Форум зібрав понад сотню доповідачів, лідерів суспільної думки, представників держави (заступника Верховної Ради України, міністра культури та інформаційної політики, заступників міністрів тощо), а також відомих політологів, дипломатів, військовиків, науковців, експертів з США та представників опозиції до режиму Путіна з РФ тощо.

Павло Гай-Нижник висвітлив стан в українській науковій та освітній сфері, вказав на перспективи її розвитку та на недоліки у державній політиці у гуманітарній галузі, а також торкнувся геополітичних питань у зовнішній політиці України.

По завершенні Форуму заступник директора НДІУ дав низку інтерв'ю із зазначених вище питань українським та іноземним ЗМІ.


 
© Всі права захищені
test