1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок груд. 05

PDF Друк E-mail

Вийшов друком Енциклопедичний довідник з історії української дипломатії часів Української революції та державності (1917-1922 р.)

Одним зі співавторів вагомого науково-енциклопедичного доробку, що побачив світ під назвою "Місця пам'яті української дипломатії", є й заступник директора НДІУ, д.і.н. Павло Гай-Нижник.

В енциклопедичному довіднику "Місця пам'яті української дипломатії" подано відомості про місця пам’яті, що виконують функцію творення ідентичності професійної спільноти української дипломатії, а саме: місця розташування дипломатичних представництва УНР / Української Держави в країнах призначення; місця проведення важливих міжнародних переговорів; відомості про українських дипломатів, які завершили земний шлях у еміграції, та місця їх поховання; про пам’ятні місця в Україні, пов’язані з діяльністю зовнішньополітичного відомства; народженням, навчанням, професійною діяльністю представників української дипломатичної служби; меморіальні дошки та пам’ятники українським дипломатам; про репресованих дипломатів та місця їхньої страти в Російській Федерації; місця розташування іноземних дипломатичних представництв у Києві та інших українських містах.

Для українських і зарубіжних дипломатів, істориків, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів, журналістів; всіх, хто цікавиться історією дипломатичної служби.

Місця пам'яті української дипломатії: енциклопедичний довідник / упоряд. та заг. ред. Ірини Матяш. Київ: Горобець, 2022. 672 с.


 
© Всі права захищені
test