1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок груд. 05

PDF Друк E-mail

Заступник директора НДІУ Павло Гай-Нижник взяв участь у реалізації наукового проєкту «Сучасні міграційні процеси в Україні та країнах ЄС: нові виклики та невизначеності в умовах війни»

Заступник директора НДІУ Павло Гай-Нижник взяв участь у літній онлайн-школі в спектрі реалізації наукового проєкту «Сучасні міграційні процеси в Україні та країнах ЄС: нові виклики та невизначеності в умовах війни», започаткованому Транскарпатським центром Жана Моне.

16 червня 2022 р. заступник директора Науково-дослідного інституту українознавства, доктор історичних наук Павло Гай-Нижник прочитав лекцію на тему «Транснаціональні і міграційні процеси: виклики і можливості для ЄС та України», що відбулася в рамках літньої онлайн-школи з навчального курсу «Імміграція і транснаціоналізм: досвід ЄС».

Програма триває в спектрі реалізації наукового проєкту «Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку на базі Ужгородського національного університету» (ТЦЖМ) на тему «Сучасні міграційні процеси в Україні та країнах ЄС: нові виклики та невизначеності в умовах війни». У літневому проєкті також взяли участь вчені з України, Казахстану та Словаччини.


 
© Всі права захищені
test