1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок черв. 28

PDF Друк E-mail

Відбулася онлайн-зустріч з заступником директора НДІУ Павлом Гай-Нижником

17 травня 2022 р. на запрошення та заходами команди Медіацентру Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (ГДІП) разом з партнерами відбулася онлайн-зустрічі з доктором історичних наук, заступником директора Науково-дослідного інституту українознавства МОН України, академіком Академії політичних наук України Павлом Гай-Нижником. Тема зустрічі: «Світ на переломі та Україна: глобальні виклики і національна безпека».

Учасники зустрічі, серед яких були дипломати, політологи-міжнародники, історики, викладачі та студенти вітчизняних університетів та усі, хто цікавиться й аналізує сучасні міжнародні відносини, світові процеси, систему глобальної та регіональної безпеки тощо, а також передумови, перебіг, причини та наслідки Російсько-української війни, мали змогу задати запитання й отримати відповіді від доповідача та обмінятися думками з приводу сучасної геополітики, перспектив і наслідків війни для України та Росії, а також глобальних викликів, які висуває перед людством майбуття.

Павло Павлович є одним з незмінних авторів і членом редколегії наукового щорічника «Україна дипломатична», де публікує свої актуальні дослідження з історії та геополітики. Організатором і модератором зустрічі виступила директор Медіацентру ГДІП Інна Хоменська.

Подивитися відеозапис зустрічі можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=YGnTe1OAqfM&list=PLYxtKGQNAJ2vkq5gC8f9Dph-StZR1jxQS&index=33


 
© Всі права захищені
test