1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок груд. 05

PDF Друк E-mail

Вітаємо переможців ІІ Міжнародного конкурсу для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу»!

За результатами рецензування конкурсних робіт учителів та підсумками роботи журі Конкурсу визначили серед учасників ІІ Міжнародного конкурсу для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу» переможців у номінаціях:

1.1. Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів початкової школи (Додаток 1 на 5 арк.).

1.2. Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів базової загальної середньої школи (5–9 класи) (Додаток 2 на 11 арк.).

1.3. Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів повної загальної середньої освіти (10–11 класи) (Додаток 3 на 3 арк.).

1.4. Авторський розвивальний навчальний урок на українознавчій основі для початкової школи (Додаток 4 на 2 арк.).

1.5. Авторський розвивальний навчальний урок на українознавчій основі для базової загальної середньої школи (5–9 класи) (Додаток 5 на 4 арк.).

1.6. Авторський розвивальний навчальний урок на українознавчій основі для повної загальної середньої освіти (10–11 класи) (Додаток 6 на 1 арк.).

1.7. Авторська розробка виховного українознавчого заходу для вчителів початкової школи (Додаток 7 на 7 арк.).

1.8. Авторська розробка виховного українознавчого заходу для базової загальної середньої школи (5–9 класи) (Додаток 8 на 8 арк.).

1.9. Авторська розробка виховного українознавчого заходу для повної загальної середньої освіти (10–11 класи) (Додаток 9 на 3 арк.).

 

Голова журі Конкурсу, директор Сергій Наливайко


 
© Всі права захищені
test