1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
П'ятниця серп. 19

PDF Друк E-mail

Відбулася презентація книги В.Огризка «Розпад Росії: загроза чи шанс»

27 січня 2022 року в Медіацентрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв презентували книгу «Розпад Росії: загроза чи шанс» Міністра закордонних справ України (2007–2009 рр.), Надзвичайного та Повноважного Посла, керівника Центру дослідження Росії Володимира Станіславовича Огризка. Видання було підготовлено в межах серії «Бібліотека наукового щорічника “Україна дипломатична”» завдяки організаційній підтримці ДП «ГДІП».

Захід транслювали онлайн, тож до презентації мали змогу долучитися, зокрема, студенти та викладачі закладів вищої освіти з усіх куточків України.

Відкриваючи захід, Володимир Огризко висловив подяку ГДІПу, наголосив на важливості та широті теми видання та назвав головні питання, які в ньому висвітлено: політичний режим сучасної Росії, концепцію «русского мира», так званий федеративний устрій цієї держави, який насправді є фікцією, а також сумні перспективи російської економіки та глухий кут, у якому нині перебуває російська зовнішня політика. «Ми аналізуємо деякі речі, щоб намагатися зазирнути за горизонт, думати “А що може бути, якщо...”, і бути готовими до будь-яких варіантів», – підсумував автор книги.

До обговорення долучився Надзвичайний і Повноважний Посол Євген Бершеда та Надзвичайний і Повноважний Посол, директор Департаменту консульської служби МЗС України (2005–2008 р.) Борис Базилевський.

Перед початком загального обговорення слово надали доктору історичних наук, заступникові директора Науково-дослідного інституту українознавства МОН України Павлові Гай-Нижнику, який відзначив логічно структурований зміст книги, чіткість, лаконічність, доступність подання інформації та висловив свою думку щодо важливості аналізу й стратегії для розгляду російської політики.

Презентацію завершили обговоренням, у якому взяли участь український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол Ігор Турянський, Надзвичайний і Повноважний Посол Андрій Веселовський, академік НАН України, Надзвичайний і Повноважний Посол Сергій Пирожков, Надзвичайний і Повноважний Посол Борис Гуменюк, докторка наук, професорка Західноукраїнського національного університету Олена Сохацька.

За офіційним повідомленням ГДІП


 
© Всі права захищені
test