1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
П'ятниця серп. 19

PDF Друк E-mail

До 30-ї річниці встановлення дипломатичних взаємин між Україною та Німеччиною світ побачив науковий збірник «Україна та Німеччина у європейській спільноті: історія та сучасність»

До складу редакційної колегії видання увійшли такі відомі вчені як П.Гай-Нижник, О.Рафальський, І.Мищак, П.Захарченко, Д.Неліпа та ін. Заступник директора НДІУ, доктор історичних наук П.П.Гай-Нижник виступив у ньому не лише як член редколегії, а й як заступник керівника авторського колективу та його співавтор.

Серед авторів збірника такі знані науковці як: міністр культури та інформаційної політики України О.Ткаченко, академік НАНУ, директор Інституту історії України НАНУ, доктор історичних наук В.Смолій, директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України, надзвичайний і повноважний посол Г.Надоленко, народний депутат України М.Джемілев, президент Українського союзу промисловців та підприємців, доктор економічних наук А.Кінах, член Європейської академії наук, мистецтв і літератури (ЄАНМЛ) в Парижі, доктор юридичних наук С.Орєхов, полковник Генерального штабу, аташе з питань оборони Посольства Федеративної Руспебліки Німеччина в Україні Р.Г.Майєр, заступник директора Науково-дослідного інституту українознавства МОНУ, доктор історичних наук П.Гай-Нижник, в.о. президента НУ «Києво-Могилянська академія», кандидат економічних наук О.Гуменна, професор кафедри теорії та історії права та держави Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук П.Захарченко та інші.

Україна та Німеччина у європейській спільноті: історія та сучасність: збірник статей з нагоди 30-ї річниці встановлення дипломатичних відносин України та Німеччини / С.М.Орєхов, О.О.Рафальський, В.В.Омельчук, П.П.Гай-Нижник, І.М.Мищак та ін. К.: Прометей, 2021. 272 с.


 
© Всі права захищені
test