1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок груд. 05

PDF Друк E-mail

Участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної відеоконференції «Інженерія знань як фактор міжкультурної кооперації України з Японією, КНР і Республікою Корея»

1, 2 грудня старший науковий співробітник відділу філософії й геополітики НДІУ, доктор політичних наук Чупрій Л.В. взяв участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної відеоконференції “Інженерія знань як фактор міжкультурної кооперації України з Японією, КНР і Республікою Корея”. Конференція була організована за підтримки Посольства Японії в Україні, Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Посольства Республіки Корея в Україні, Японського університету економіки (Японія), Лоянського політехнічного інституту (КНР), інших дипломатичних та наукових установ.

На конференції обговорювався цілий ряд важливих і актуальних питань, зокрема проблема мовної інженерії як інструмента перекладацьких технологій у сфері синології, японістики, кореєзнавства й україністики, питання геополітичної кооперативної інженерії, питання застосування дистанційних технологій у полікультурному освітньому й науковому просторі, проблеми штучного інтелекту, його філософії для сучасного цифровізованого світу, питання мовної інженерії і дипломатії України, Японії, КНР і Республіки Корея.

В рамках роботи конференції професор Чупрій Л.В. виступив з доповіддю «Денуклеаризація Корейського півострову в світлі сучасних викликів». Конференція пройшла на високому науковому рівні і в значній мірі посилила співпрацю між науковцями України, Японії, КНР і Республіки Корея, які домовилися про продовження обміну ідеями та напрацюваннями.


 
© Всі права захищені
test