1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок груд. 05

PDF Друк E-mail

11-й Національний Конвент Міжнародної асоціації студентів політичної науки в Україні (МАСПН)

Протягом 23–24 вересня 2021 р. у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся (в режимі онлайн та офлайн) 11-й Національний Конвент Міжнародної асоціації студентів політичної науки в Україні (МАСПН).

Учасників та гостей форуму привітали члени Наглядової ради МАСПН в Україні: д.і.н., директор Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім.І.Ф.Кураса НАН України Олег Рафальський, д.п.н., завідувачка відділу теоретичних та прикладних проблем політології Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім.І.Ф.Кураса НАН України Галина Зеленько, д.і.н., заступник директора Науково-дослідного інституту українознавства МОН України Павло Гай-Нижник, д.п.н., професор кафедри політології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олег Батрименко, д.п.н, декан факультету психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія» Денис Яковлев та к.п.н., директор Інституту світової політики Євген Магда.

У своєму зверненні до учасників конвенту П.Гай-Нижник звернув увагу на формування нового світового порядку та місце і перспективи в ньому України й звернувся до молодих політиків і політологів з побажаннями наукових звершень та успіхів у політичній і дослідницькій діяльності, а також привітав новообраних президента і віцепрезидента МАСПН в Україні Артема Олійника та Олексія Ткаченка.

За підсумками роботи Національного Конвенту Міжнародної асоціації студентів політичної науки в Україні буде видано науковий збірник тез доповідей учасників форуму.


 
© Всі права захищені
test