1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок груд. 05

PDF Друк E-mail

Представник НДІУ взяв участь у презентації ХХІ випуску наукового щорічника «Україна дипломатична»

16 грудня 2020 року у приміщенні дирекції «Медіацентр» Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (ГДІП) відбулася знакова подія – презентація двадцять першого випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та низки фірмових видань ГДІП.

У заході взяли участь перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, генеральний директор Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв Павло Кривонос, керівники закордонних дипломатичних установ України та іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні, віце-президент Національної академії наук України Сергій Пирожков, міністр закордонних справ України 2007–2009 років Володимир Огризко, заступник директора Науково-дослідного інституту українознавства, член редколегії «України дипломатичної», доктор історичних наук Павло Гай-Нижник, директор Дипломатичної академії України ім.Г.Удовенка при МЗС України Геннадій Надоленко, представники дипломатичних, наукових та експертних кіл.

Презентація цього наукового збірника є важливою подією для представників дипломатичного корпусу, науковців та журналістів, особливо у період пандемії. У зв’язку з чинними карантинними обмеженнями, захід було з успіхом проведено дистанційно через онлайн-платформу «Zoom Video Comunications» із прямою трансляцією на офіційному ютуб-каналі «GDIP Media Center». Завдяки обраному онлайн-формату заходу було забезпечено участь та ефективну комунікацію спікерів, представників дипломатичного світу, авторів, представників засобів масової інформації та громадськості з різних точок доступу у всьому світі відповідно до місць їхнього перебування.

До онлайн-презентації долучилися понад 200 учасників – це представники іноземних посольств, міжнародних організацій, акредитованих в Україні, українські дипломати, ветерани дипломатичної служби, науковці з різних країн світу, представники громадськості, студентства та преси.

До ХХІ-го видання ввійшло, зокрема, 48 авторських публікацій: статті іноземних і вітчизняних дипломатів, наукові розробки про сучасний стан та історію міжнародних відносин, української дипломатії. Статті об’єднані у вісім тематичних рубрик: «Історія дипломатії», «Інституційна історія української дипломатії очима її учасників», «Фаховий погляд дипломата», «Дипломатичний корпус України», «Сучасна дипломатія: концепції та реалії», «Геополітика в сучасному світі», «Публічна дипломатія» та «Бібліографія». Обсяг видання – 880 сторінок тексту українською й англійською мовами.

Авторка світлин: Світлана Семенченко.


 
© Всі права захищені
test