1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок груд. 05

PDF Друк E-mail

Заступник директора НДІУ П.Гай-Нижник – співавтор ґрунтовного підручника «Військово-морська історія України», презентованого в Інституті Військово-Морських Сил

12 листопада в Інституті Військово-Морських Сил у формі вебінару була проведена ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Воєнно-історична робота у Військово-Морських Силах Збройних Сил України. Проблемні питання та шляхи їх вирішення» під керівництвом начальника штабу – заступника командувача Військово-Морських Сил ЗСУ віце-адмірала А.Тарасова. Конференція присвячена воєнно-історичній роботі в Військово-Морських Силах ЗС України і досліджує сучасний стан і перспективи цього напряму.

Під час конференції обговорено наукові проблеми, пов’язані з вітчизняною та світовою воєнною історією, які мають вплив на сучасність. Також проведено презентацію та обговорено проєкт підручника «Військово-морська історія України» та сформовано пропозиції щодо удосконалення воєнно-історичної роботи у ВМС ЗС України.

Заступник директора Науково-дослідного інституту українознавства МОН України, доктор історичних наук Павло Гай-Нижник є співавтором вищевказаного підручника (автором кількох розділів і підрозділів). Він також виступив на конференції з доповіддю на тему «Українська морська піхота: історія створення і бойовий шлях (1918–1921 рр.)»

Серед учасників конференції були присутні начальник управління морально-психологічного забезпечення Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу А.Урсол, тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Р.Шаров та його заступники, науково-педагогічний склад ВВНЗ, представники Воєнно-наукового управління Генерального штабу ЗС України, закладів вищої освіти та наукових установ МОН України, вищих ВВНЗ та наукових установ МО України, Національного університету оборони України ім.І.Черняховського тощо.

Конференція відбулася на високому організаційному та методичному рівнях, в дусі дискусій, результативно та змістовно.


 
© Всі права захищені
test