1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок бер. 20

PDF Друк E-mail

Вийшла друком монографія П.П.Гай-Нижника «Павло Скоропадський і Власний Штаб гетьмана всієї України: боротьба за владу і державність»

Вийшла друком монографія заступника директора Науково-дослідного інституту українознавства, доктора історичних наук П.П.Гай-Нижника «Павло Скоропадський і Власний Штаб гетьмана всієї України: боротьба за владу і державність» (– К.: Крок, 2019. – 626 с.: іл.), яка увійшла до ТОП-10 видань 2019 року у номінації «Життєпис».

Всеукраїнський бібліотечний «Біографічний рейтинг – 2019» здійснював Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського за участі незалежних експертів з метою виявлення та популяризації доробку в галузі біографістики та біографіки вчених, краєзнавців і бібліологів України. До десятки найкращих видань у номінації увійшли також праці таких відомих вчених як С.Кульчицький, В.Даниленко, В.Марочко, О.Зайцев, В.Горобець, У.Граб, Т.Гусарчук, Є.Нахлік та Л.Ушкалов.

Відбір видань-переможців рейтингу здійснили 34 авторитетних експерти з числа провідних вітчизняних дослідників-біографістів, актуальна діяльність яких прямо пов’язана зі створенням, аналізом, рецензуванням біографічної літератури, поширенням біографічного знання. Серед експертів рейтингу – 20 докторів наук із різних галузей гуманітаристики (історики, філологи, філософи, педагоги, фахівці з соціальних комунікацій), 13 професорів, які представляють наукові та освітні центри 10 міст (Бердянська, Дрогобича, Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси, Острога, Тернополя, Харкова, Чернігова).


 
© Всі права захищені
test