1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
П'ятниця серп. 19

PDF Друк E-mail

НДІУ підписав договір про співпрацю з Українським центром діалогу та комунікацій (шейхом Емадом Абу Альрубом; емірат Катар)

15 вересня 2020 р. у Науково-дослідному інституті українознавства відбулася партнерсько-робоча зустріч керівництва Інституту в особі директора НДІУ Сергія Наливайка та заступника директора Павла Гай-Нижника з президентом Українського центру діалогу та комунікацій, шейхом Емадом Абу Альрубом (емірат Катар). У зустрічі також взяв участь директор Інституту глобальної політики і права Олег Березюк.

Сторони підписали договір про співпрацю щодо досліджень українсько-арабських взаємин та розвитку науково-освітнього і міжнаціонального співробітництва, а також науково-дослідних проектів у галузі питань національної безпеки у гуманітарній сфері. Було обговорено питання розширення культурного і наукового співробітництва в гуманітарній сфері між Україною та країнами Арабського Сходу, під час чого присутні дійшли взаємної згоди про необхідність активізації спільних дій у цьому напрямку.

В результаті проведеної зустрічі було досягнуто домовленостей про проведення спільних круглих столів, науково-практичних конференцій і семінарів, а також культурно-просвітницьких заходів і наукових досліджень. Очікується, що результати цього співробітництва будуть мати не лише суто наукове, а й велике практичне значення.


 
© Всі права захищені
test