1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок трав. 23

PDF Друк E-mail

Літературний вечір, присвячений життю і творчості В. Стуса

22 січня 2020 р. на базі бібліотеки ім. Ю. Смолича відбувся літературний вечір, присвячений життю і творчості В. Стуса, ім’я якого довгий час було забороненим і творчість не вивчалася у закладах освіти.

На літературний вечір були запрошені вчителі українознавства, учні, батьки. Захід проходив за ініціативи педагогів школи I–III ступенів №111 ім. С. А. Ковпака, з якою Науково-дослідний інститут українознавства має договір про співпрацю з 2014 р.

Від НДІУ на літературному вечорі були к.і.н., с.н.с. відділу української філології, молодший науковий співробітник відділу Музею Української революції 1917-1921 років О. Хоменко та к.філос.н., с.н.с. відділу освітніх технологій та популяризації українознавства, завідувач сектору авторського педагогічного новаторства відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» С. Бойко. О. Хоменко у своїй промові висвітлив деякі маловідомі факти з життя і творчості поета, С. Бойко звернула увагу на співпрацю між НДІУ та школою № 111.


 
© Всі права захищені
test