1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок трав. 23

PDF Друк E-mail

Співпраця Науково-дослідного інституту українознавства з Львівською українською гуманітарною гімназією імені Олени Степанів

22 січня 2020 р. в Науково-дослідному інституті українознавства відбулася зустріч науковців з директором та адміністрацією Львівської української гуманітарної гімназії імені Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови.

Під час зустрічі наукові співробітники відділу освітніх технології та популяризації українознавства Олена Газізова та Світлана Бойко, в.о. вченого секретаря інституту Ірина Краснодемська обговорили з директором гімназії Ларисою Василишин та її колегами перспективні напрями співпраці на 2020 рік. Важливою темою стало визначення умов апробації навчальної програми «Українознавство» для 5–11 класів закладів загальної середньої освіти на базі Львівської гуманітарної гімназії і необхідності створення науково-методичного комплекту до програми. Також були узгоджені тематичні плани науково-експериментальної діяльності НДІУ та гімназії на 2020 р. з урахуванням проведення спільних науково-освітніх заходів.


 
© Всі права захищені
test