1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Середа жовт. 27

PDF Друк E-mail

Всеукраїнська конференція «День гідності. Вшануй»

28 листопада 2018 року в колонній залі Київської міської ради відбулася Всеукраїнська конференція «День гідності. Вшануй».

Захід організований та проведений Міністерством молоді та спорту України спільно з Департаментом молоді та спорту КМДА, спрямований на гідне вшанування пам’яті героїв боротьби українського народу, популяризацію їхніх подвигів задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам’яті та ідентичності.

Учасників та гостей Конференції привітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов. На урочистому відкритті виступили Олег Немчінов, державний секретар Міністерства молоді та спорту України, Микола Ляхович, керівник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту.

Про надважливу роль національно-патріотичного виховання для зміцнення обороноздатності країни, забезпечення її цілісності та безпеки під час своїх виступів говорили начальник Київського військового ліцею ім. Івана Богуна, генерал-майор, Герой України Ігор Гордійчук, народний депутат України Андрій Тетерук, ветеран російсько-української війни Віталій Кузьменко.

Участь у Конференції взяли представники громадськості, міністерств, очільники відомств з патріотичного виховання молоді, керівники навчальних закладів, депутати, ветерани російсько-української війни, науковці, артисти та інші.

На заході працювали кілька секцій, де обговорювались теми гідного вшанування пам’яті загиблих борців за незалежність України, вивчення та впровадження міжнародного, всеукраїнського та регіонального досвіду вшанування пам’яті українських героїв, розвиток патріотичного кінематографа, української патріотичної пісні.

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Богдан Галайко модерував платформу, де велися дискусії щодо вивчення та впровадження міжнародного, всеукраїнського та регіонального досвіду вшанування пам’яті українських героїв. Учасники різних соціальних проектів (громадських організацій) розповіли про роль громадянського суспільства в процесі патріотичного виховання та поділилися з присутніми досвідом впровадження інноваційних підходів (інтерактивні ігри, настольні стратегічки, відеоролики тощо з тематики героїчних сторінок української історії) у роботі із різними категоріями і віковими групами дітей та молоді.


 
© Всі права захищені
test