1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок черв. 28

PDF Друк E-mail

Участь Науково-дослідного інституту на 25 Форумі видавців 2018 у Львові

22 вересня у Львові в межах 25 Book Forum | Форум видавців 2018 у Львові відбулася презентація книги «Місія України та національні інтереси в глобалізованому світі: візія націоналістів». Видання є підсумками V Бандерівських читань, що відбулися 9 лютого 2018 р. та містить праці сучасних теоретиків та практиків українського націоналізму.

На початку заходу директор Науково-дослідного інституту українознавства Богдан Галайко зазначив: «Вже п’ятий рік відбувається інтелектуальна націоналістична дискусія Бандерівські читання. Вона об’єднує думки аналітиків правого середовища, науковців, політологів, експертів. Презентована книга «пропонує стратегічну дискусію про філософські підстави нашої геополітики, моделі цілепокладання наших міжнародних зусиль, пошук відповіді на питання про «місце й місію України в міжнародній політиці» та амбіційні прогнози «Чи здатна Україна на власний геополітичний проект».Науково-дослідний інститут українознавства є також співорганізатором Всеукраїнського конкурсу студентських та аспірантських есе, що проходять в рамках Бандерівських читань. Залучаючи молодь до наукових розвідок, стимулюючи їх пошукову діяльність ми виховуємо покоління свідомих українців».

«На Бандерівських читаннях ми дискутували, яку міжнародну політику вести Україні. Ми забули, що наші попередники руйнували імперії, що Україна лежить в центрі Євразії, що вона є ключем Євразії. Не для того наші попередники століттями боролись за незалежність, щоб її у нас забрали. Дивними є думки, що за нас хтось має щось вирішувати. Україна може бути великою і сильною. Але для того, щоб змінитись ззовні, ми маємо змінитись з середини», – зауважив співорганізатор презентації, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Юрій Сиротюк.

Спеціальним гостем заходу, на який прийшло більше 100 людей був постійний учасник Бандерівських читань, лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок.


 
© Всі права захищені
test