1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок лип. 07

Україні – науковий пошук юних

PDF Друк E-mail

Україні – науковий пошук юних

У народі 14 грудня вшановували пророка Наума, покровителя розуму, знань і доброчинства. Саме з цим днем багато років у Бучанській Українській гімназії пов’язаний своєрідний День науки – свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості.

Напередодні, 13 грудня 2017 р., на запрошення Бучанської Української гімназії співробітники Науково-дослідного інституту взяли участь у роботі гімназійної науково-практичної конференції «Україні – науковий пошук юних».

На конференції виступили юні науковці, які працювали у восьми секціях. Науково-дослідницькі роботи в секціях історії України, всесвітньої історії, журналістики, педагогіки, української мови та літератури були пронизані духом патріотизму, який гармонійно поєднувався зі справжньою науковістю мислення, серйозністю викладу матеріалу.

З вітальним словом до учасників та гостей конференції звернулась кандидат історичних наук, старший науковий співробітник відділу історичних студій, керівник науково-дослідних робіт гімназистів Ірина Краснодемська. Вона побажала молодим дослідникам успішного захисту своїх робіт, сил і наснаги, нових відкриттів на славу науки та України.

В заключному слові кандидат історичних наук, старший науковий співробітник відділу освітніх технологій та популяризації українознавства Олена Газізова відзначила високий рівень наукових розвідок членів гімназійного товариства. Згадуючи відомий вислів Григорія Сковороди «Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися, хоча б зовні він і здавався бездіяльним», побажала всім присутнім любити науку, вірити в свої сили та ніколи не зупинятися на досягнутому.


 
© Всі права захищені
test