1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Середа серп. 17

Вшанування Дмитра Мирона-Орлика

PDF Друк E-mail

Вшанування Дмитра Мирона-Орлика

25 липня 2017 року Київська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» вшанувала Дмитра Мирона-Орлика, крайового провідника Організації Українських Націоналістів, одного з провідних ідеологів українського націоналізму. Захід відбувся на перетині вулиць Богдана Хмельницького і Миколи Лисенка, біля Національної опери України, де у перестрілці з гестапівцями 25 липня 1942 року героїчно загинув Дмитро Мирон-Орлик. На місці загибелі нині встановлена меморіяльна дошка.

На вшануванні були присутні заступник Голови ВО «Свобода» Юрій Сиротюк, народний депутат України Юрій Левченко, директор Науково-дослідного інституту українознавства Богдан Галайко, заступник голови Українського інституту національної пам'яти Володимир Тиліщак, командир «Легіону Свободи» Олег Куцин та представник громадськості.

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Богдан Галайко зазначив, що: «У 1941-42 рр. у Києві активно діяло націоналістичне підпілля та продовжувалась боротьба за Українську Самостійну Соборну Державу. Життя, ідеї та чин Дмитра Мирона є добрим прикладом для нас сьогодні. Сподіваюся, що невдовзі у Києві з’явиться вулиця на честь і цього героя України».


 
© Всі права захищені
test