1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер черв. 08

Цикл екскурсій по Львову для дітей і молоді з особливими потребами

PDF Друк E-mail

Цикл екскурсій по Львову для дітей і молоді з особливими потребами

Внаслідок співпраці між Науково-дослідним інститутом українознавства та Львівською українською гуманітарною гімназією імені Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови 20 червня 2017 р. було організовано і проведено цикл екскурсій по м. Львову для збірної групи дітей і молоді з особливими потребами з міст Рубіжне (Луганської області), Сум та Києва під супроводом старшого наукового співробітника відділу освітніх технологій та популяризації українознавства Світлани Миколаївни Бойко.

Колектив гімназії зробив все можливе задля здійснення дитячих мрій під назвою: «Один незабутній день у Львові», посприяв знайомству дітей з містом, організувавши для них досить продуману різнопланову й креативну подорож у минуле і сучасне життя львів’ян.

Популяризуючи краєзнавчу та українознавчу роботу колективу, частину екскурсії для дітей провела директор гімназії Лариса Миколаївна Василишин. Вона ознайомила присутніх з роботою та історією навчального закладу, поєднуючи свою оповідь з історичними фактами міста.

Потім відбулася цікава екскурсія по центру міста та у Музеї-аптеці, де діти долучилися до інтерактивних занять.

Інститут українознавства висловлює подяку Львівській гімназії за теплий прийом гостей, організацію транспортного забезпечення та харчування, за супровід і турботу дирекції навчального закладу, що дозволило дітям максимально наблизитися до культурного колориту м. Львова та дізнатися багато цікавих історичних фактів про місто.

Бажаємо навчальному закладу процвітання, а учням, дирекції та педагогічному колективу гімназії – реалізації запланованого. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю між нашими установами.


 
© Всі права захищені
test