1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя серп. 09

Віват, гімназіє!

PDF Друк E-mail

Віват, гімназіє!

24 травня в Бучанській Українській гімназії відбулось традиційне свято «Віват, гімназіє», на якому нагороджували кращих учнів та педагогів закладу за перемоги в предметних олімпіадах, конкурсі-захисту МАН України, творчих конкурсах.

На гімназійне свято завітала делегація науковців Науково-дослідного інституту українознавства. Директор інституту Галайко Богдан Миколайович привітав учнів, вчителів та батьків вихованців закладу з високими науковими результатами навчально-виховної діяльності у поточному навчальному році та побажав успіхів та подальших звершень. Богдан Миколайович наголосив, що сьогоднішня зустріч – це лише частина того комплексу заходів, які реалізуються у форматі системної співпраці між НДІУ та Бучанською Українською гімназією. І тому не випадковим бачиться те, що саме гімназисти взяли найактивнішу участь у Х Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, адже із чотирьох учасників Конкурсу троє стали призерами. Така співпраця має важливе значення і для нашого інституту, оскільки орієнтація на потреби та вимоги сучасної школи постає імперативом українознавчого наукового пошуку. На згадку про зустріч, директор вручив колективу гімназії подяку за плідну співпрацю та підтримку освітніх ініціатив, подарував комплект сучасних українознавчих видань.

Директор гімназії Сторожик Лариса Яківна також відзначила, результативність співпраці з науковцями Інституту та вручила подяки за особистий внесок у розвиток Бучанської Української гімназії кандидату історичних наук, директору НДІУ Галайку Богдану Миколайовичу, кандидату історичних наук, старшому науковому співробітнику відділу історичних студій Краснодемській Ірині Йосипівні, кандидату історичних наук, науковому співробітнику відділу української філології Хоменку Олександру Анатолійовичу, кандидату історичних наук, старшому науковому співробітнику відділу філософії та геополітики Газізовій Олені Олександрівні.

Поряд із численними нагородженнями на святі лунали веселі пісні та запальні танці народів світу, створюючи неповторну атмосферу родинного тепла та затишку, якою завжди вирізнялась Бучанська Українська гімназія.


 
© Всі права захищені
test