1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя серп. 09

VII Всеукраїнська наукова конференція «Cоціальна політика в теорії і практиці українського націоналізму: історія і сьогодення»

PDF Друк E-mail

VII Всеукраїнська наукова конференція «Cоціальна політика в теорії і практиці українського націоналізму: історія і сьогодення»

19 травня в Івано-Франківську пройшла VII Всеукраїнська наукова конференція «Cоціальна політика в теорії і практиці українського націоналізму: історія і сьогодення», присвячена 75-ій річниці УПА.

Цього року на конференцію з'їхались 39 науковців з цілої України, а також гості з Білорусі, Польщі та Німеччини. Були обговорені найактуальніші питання соціальної політики в теорії бачення українських націоналістичних структур.

В конференції взяли участь директор Науково-дослідного інстиутут українознавства Богдан Галайко, зав. відділу історичних студій Павло Гай-Нижник та співробітники інституту. У своїй доповіді Богдан Галайко зазначив: «Сьогодні щораз активніше в українському суспільстві обговорюються питання світогляду та ідеологій.

У Європі та світі спостерігаємо ренесанс націоналізмів, який можемо окреслити як третю хвилю національного відродження. У сусідніх до України країнах - Литві, Польщі, Угорщині сьогодні при владі національно орієнтовані консервативні сили. Безперечно найбільшого розвитку теорія націоналізму набула у ХХ ст. Спостерігаючи сучасні реалії в країні та світі, розуміємо, що власне ідеї українського соціального націоналізму здобувають щораз більшу підтримку українського суспільства та здатні вивести державу із системної кризи».


 
© Всі права захищені
test