1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок бер. 20

У День захисника України розпочне роботу Другий Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!»

PDF Друк E-mail

У День захисника України розпочне роботу Другий Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!»

Майже рік пройшов від часу появи Указу Президента України №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки». З метою підвести підсумки його виконання, проаналізувати зроблене за рік, виявити проблемні питання та визначити шляхи їх вирішення учасники процесу національно-патріотичного виховання молоді зберуться 14-16 жовтня у м. Києві на Другому Форумі українських патріотичних справ «Ми – українці!» У всеукраїнському заході візьмуть участь понад 300 представників освітянської галузі, громадські активісти, відповідальні за реалізацію програм національно-патріотичного виховання молоді чиновники з усіх областей України.

Організатором проведення Другому Форумі українських патріотичних справ «Ми – українці!» виступило Міністерство освіти і науки України. В його підготовці, у складі оргкомітету, активну участь беруть представники інших урядових структур, зокрема, Міністерства оборони, Міністерства культури, Міністерства молоді та спорту, Міністерства соціальної політики, Українського інституту національної пам’яті. Сприяє організаторам Форуму Адміністрація Президента України. Ініціатива ж проведення форумів українських патріотичних справ належить Міжнародній благодійній установі «Центр національного відродження» і громадському об’єднанню «Українська справа».

Форум розпочне свою роботу 14 жовтня, в День захисника України і Свята Покрови Пресвятої Богородиці, об 11.00 год. в актовій залі Міністерства освіти і науки України (пр-т Перемоги,10). 15-16 жовтня учасники заходу працюватимуть в пленарному і секційних режимах на базі Національного еколого-натуралістичного центру (вул.Вишгородська,19). Під час Форуму учасники вшанують пам'ять героїв Небесної Сотні і АТО, відвідають Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Бажаючі взяти участь у цьогорічному Форумі повинні пройти попередню реєстрацію. Для цього слід заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1hXmOGc2RX4VcaMA6NzfgYYobkYuhHcTtpwOuBS-DpBM/viewform?edit_requested=true і отримати від організаторів запрошення на захід.

Перший Форум українських патріотичних справ «Ми – українці!» відбувся 14-16 жовтня 2015 року в Українському домі столиці України.


 
© Всі права захищені
test