1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Субота груд. 03

Співпраця з Школою українознавства

PDF Друк E-mail

Співпраця з Школою українознавства

Впродовж першої половини 2016 року налагодилася плідна співпраця Науково-дослідного інституту українознавства з однією з освітніх інституцій українців у США – Школою українознавства товариства «Рідна школа» у Клівленді. Одним із напрямів цієї співпраці стало забезпечення учнів Школи українознавства комплектом підручників та навчальних посібників, що використовуються в процесі вивчення української мови та літератури.

Зокрема, 16 вересня Науково-дослідний інститут українознавства за участі Української Всесвітньої Координаційної Ради посприяв передачі підручників з української мови та літератури для учнів 1-11 класів для навчального процесу зарубіжних українців. Навчально-методична література була надана Інститутом модернізації змісту освіти із резервного фонду МОН України.

Учні, які студіюють у школі українознавства Клівленда отримають можливість взяти участь у Міжнародному конкурсі з українознавства для школярів, який щорічно проводить НДІУ, активно залучаючи до нього також і учнівську молодь, яка проживає поза межами України. Для реалізації одного з головних завдань Конкурсу – збереження української ідентичності та зміцнення зв’язків діаспори з «материковою» Україною – підтримка з боку суспільно-громадських та освітньо-культурних установ діаспори бачиться не лише бажаною, а й вкрай необхідною.


 
© Всі права захищені
test