1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок серп. 16

PDF Друк E-mail

Урочисте відзначенні Дня знань та 25-річчя гімназії «Гармонія» Деснянського району м. Києва

1 вересня 2016 р. заступник директора Науково-дослідного інституту українознавства МОН України професор Зінченко Арсен Леонідович взяв участь в урочистому відзначенні Дня знань та 25-річчя гімназії «Гармонія» Деснянського району м. Києва. Серед гостей заходу були колишні випускники гімназії, батьки, заступник Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Ольга Герасим’юк, журналісти, батьки.

Між Науково-дослідним інститутом українознавства МОН України та Гуманітарною гімназією «Гармонія» Деснянського району м. Києва укладено договір про творчу співпрацю. Працівники інституту 29–30 березня 2016 року були запрошені до участі у XVIІ Всеукраїнській конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма». Під час конференції професор А. Зінченко зосередив увагу на проблемі принципів європейської інтеграції, цінності свободи як вияву національної ідентичності та права на свободу вибору в освіті як на світовому досвіді так і в умовах українських реалій.

У продовженні співпраці А. Зінченко привітав педагогів, дітей і батьків школи з 25-річчям Незалежности України, 25-річчям гімназії та днем знань й побажав, щоб школярі здружилися в одну шкільну сім’ю, щоб допомагали один одному в навчанні, спорті й дозвіллі.

«Взаємодопомога тепер потрібна нам як ніколи, бо тепер наші брати і батьки воюють на сході України проти жорстокого й підступного ворога. Знаю, що багато сімей надавали допомогу солдатам на фронті, колектив гімназії також брав у цій справі участь. Тепер нам усім разом нам треба дбати, щоб Україна очищалася від старого бруду, ставала модерною, розвиненою країною. Кожен в тому може взяти участь. Всі ми хочемо будувати справедливу, сучасну державу. Навіть найменший школяр може долучитися до творення нової України», – сказав у виступі науковець.


 
© Всі права захищені
test