1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок серп. 03

Співпраця Науково-дослідного інституту українознавства та Львівської української гуманітарної гімназії імені Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови

PDF Друк E-mail

Співпраця Науково-дослідного інституту українознавства та Львівської української гуманітарної гімназії імені Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови

9 червня 2016 р. в Науково-дослідному інституті українознавства з ініціативи Львівської української гуманітарної гімназії імені Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови було проведено спільну нараду щодо співпраці у 2016/2017 навчальному році відповідно до договору про співпрацю (договір № 3 від 4 грудня 2014 р.).

Науково-дослідний інститут українознавства представляли директор Інституту кандидат історичних наук Б. Галайко; заступник директора професор, доктор історичних наук А. Зінченко; завідувач відділу освітніх технологій та популяризації українознавства кандидат філософських наук Т. Бойко та старший науковий співробітник відділу освітніх технологій та популяризації українознавства кандидат філософських наук С. Бойко.

Львівську українську гуманітарну гімназію імені Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови представляли директор гімназії Л. Василишин та заступники директора Г. Строгуш, Л. Дзюбинська та Г. Харатон.

Від Науково-дослідного інституту українознавства Б. Галайко передав до бібліотеки гімназії цінну науково-методичну літературу, А. Зінченко презентував свою збірку оповідань «Цвіт півонії».

У стінах Інституту шановані гості зі Львова змогли ознайомитися із виставкою, присвяченою діяльності Української повстанської армії, та взяти участь в Урочистій академії з нагоди 125-річчя створення Братства тарасівців, яку організував Науково-дослідний інститут українознавства за сприяння Київського міського будинку вчителя.


 
© Всі права захищені
test