1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Субота трав. 28

«Плекаємо нове покоління разом!». Районний етап міського учнівського конкурсу з українознавства

PDF Друк E-mail

«Плекаємо нове покоління разом!». Районний етап міського учнівського конкурсу з українознавства

5 квітня 2016 року у Голосіївському районі міста Києва на базі загальноосвітньої школи № 186 пройшов районний етап міського учнівського конкурсу з українознавства.

У конкурсі взяли участь 42 учні 8–11 класів із 20 загальноосвітніх навчальних закладів району. На відкритті конкурсу були присутні Арсен Леонідович Зінченко – доктор історичних наук, професор, заступник директора Науково-дослідного інституту українознавства, Олена Олександрівна Газізова – кандидат історичних наук, старший науковий співробітник відділу філософії та глобалізації Науково-дослідного інституту українознавства.

У вітальному слові Арсен Зінченко наголосив на комплексності українознавчих досліджень, актуальності вивчення українознавства в сучасному освітньому просторі та його ролі в національно-патріотичному вихованні учнівської молоді, побажав учасникам успіхів у виконанні конкурсних завдань. Від Інституту українознавства він подарував сучасні наукові та науково-популярні видання книг на історичну тематику для шкільної бібліотеки та для переможців конкурсу.

Також у рамках зустрічі методист районного методичного центру Лілія Іванівна Коміренко розповіла про викладання курсу українознавства в навчальних закладах. Директор школи Олена Володимирівна Мархай ознайомила членів журі із системою роботи закладу з національно-патріотичного виховання учнів. Під час зустрічі з учителями українознавства були обговорені перспективи співпраці педагогів навчальних закладів та науковців Інституту щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді.


 
© Всі права захищені
test