1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
П'ятниця трав. 29

Автореферати

PDF Друк E-mail

Автореферати

1. Волянюк С.Б. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук «Створення та діяльність воєнної округи УПА “Лисоня”».

2. Адамський В.Р. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук «Заснування та функціонування богословського факультету Кам’янець-Подільського державного українського університету (1918-1920)».

3. Хоменко О.А. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук «Студії над художньою словесністю у формуванні спільнотної ідентичності українців першої третини ХІХ століття».

4. Іванець А.В. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук «Кримське питання в політиці Української Народної Республіки періоду Директорії (кін. 1918–1920 рр.)».

5. Саківський І.Б. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук «Діяльність ОУН у Тернопільському воєводстві у 1929-1939 рр.».

6. Полуда В.А. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук «Становище військовополонених у нацистських таборах на території рейхскомісаріату "Україна" та в зоні німецької військової адміністрації (1941-1944 рр.)».

 
© Всі права захищені
test