1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок груд. 05

Світовий бестселер Тімоті Снайдера «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним»

PDF Друк E-mail

Світовий бестселер Тімоті Снайдера «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним»

22 червня 2015 року у Київському міському будинку вчителя Тімоті Снайдер вперше презентував російськомовне видання своєї книги «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним». Співорганізатором заходу виступив Науково-дослідний інститут українознавства.

Книга вийшла друком у перекладі Лукії Зурнаджи у видавництві «Дуліби». Цей масштабний видавничий проект став можливим завдяки підтримці Посольства США в Україні. Метою проекту є поширення науково обґрунтованої інформації стосовно подій Другої світової війни серед російськомовного населення України, а також за її межами.

Просвітницьке значення видання зростає в умовах сучасної війни Російської Федерації проти України. Адже, довільно трактуючи події сімдесятирічної давнини, російська пропаганда нерідко використовує їх для виправдання власної агресії.

Проект підтримали Міністерство освіти і науки України та Міністерство оборони України. Під час презентації був присутній заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський та представник Міністра оборони України, яким було вручено сертифікати на отримання книжок для подальшого поширення у цивільних і військових навчальних закладах та шпиталях України.

Окрім презентації паперового видання, присутнім було продемонстровано сайт книги, на якому світовий бестселер доступний для безкоштовного завантаження на всі типи гаджетів.

Під час заходу всі бажаючі мали можливість поспілкуватися з автором книги. Зокрема, відвідувачів цікавило ставлення професора Снайдера до сучасної ситуації в Україні.

Після презентації присутні отримали безкоштовний примірник книги. Відео по презентації в Будинку вчителя:

23 червня (11.30-13.00) в Національному музеї історії Великої вітчизняної війни 1941-1945 рр. відбулася зустріч Тімоті Снайдера з працівниками музеїв, бібліотек, науковців, студентів та широкого кола читачів за участі заступника міністра культури України Ігоря Ліхового. Відео презентації у музеї ВВВ на youtube-каналі:

Попри щільний графік, професор не зміг відмовити своїм прихильникам у невеличкій автограф-сесії.


 
© Всі права захищені
test