1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок бер. 20

Презентація книги Т. Снайдера «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним»

PDF Друк E-mail

22 та 23 червня 2015 року у Києві відбудеться презентація російськомовного видання книги Тімоті Снайдера «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним»

З ініціативи видавництва Науково-дослідного інституту українознавства МОН України, видавництва «Дуліби», під патронатом міністра освіти та науки України Сергія Квіта відбудеться презентація російськомовного видання світового історичного бестселера відомого історика, професора Єльського університету (США) Тімоті Снайдера «Кровавые земли: Европа между Гитлером и Сталиным» (К.: Дуліби, 2015).

Захід відбудеться за участю автора 22 червня 2015 р. (17.00-19.00) в Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) та 23 червня 2015 р. (11.30-13.00) в Національному музеї історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. (вул. Лаврська, 24.).

Книга «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним» Тімоті Снайдера присвячена трагічним сторінкам в історії Східної Європи: український Голодомор, сталінські масові екзекуції, депортації та вбивства поляків, навмисне морення голодом радянських військовополонених, Голокост, розстріли німцями цивільного населення в ході антипартизанських операцій, післявоєнні етнічні чистки... Дві тоталітарні системи здійснювали однакові злочини в один і той же час, в одних і тих же місцях, сприяючи один одному і підбурюючи один одного. «Криваві землі» отримали 9 перших премій у різних номінаціях, були названі «книгою року» за результатами дванадцяти літературних списків. Книга миттєво стала світовим бестселером, пережила 29 видань на 26 мовах світу. Російською мовою публікується вперше. Книга побачила світ у перекладі Лукії Зурнаджи у видавництві «Дуліби» за підтримки Посольства США в Україні.

Мета цього видавничого та просвітницького проекту – поширення серед російськомовного населення України та поза її межами науково-історичної інформації про два злочинні режими.

Книга буде поширюватися безкоштовно. Крім того, готується сайт видання, де її можна буде вільно завантажити на електронні носії та всі види гаджетів.

Медіа-партнери заходу: радіо «Вести», «Громадське радіо», телеканали ICTV, 5 канал, сайти «Історична правда» та historians.in.ua.

За довідками звертатися: 063 225 98 27,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Оксана Овсіюк

Вхід на презентацію вільний.


 
© Всі права захищені
test