1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок черв. 28

PDF Друк E-mail

Презентація книги Марини Гримич «Бранзолія»

В Науково-дослідному Інституті українознавства 21 травня відбулася презентація книги Марини Гримич «Бранзолія», виданої у видавництві «Дуліби».

У своїй новій книзі Марина Гримич ділиться власним калейдоскопічним досвідом мандрівника і дослідника історії та культури українців Бразилії. У притаманній їй манері захоплюючої і разом з тим дуже пізнавальної для читача оповіді, наповненій м’яким дотепним гумором і самоіронією, авторка представляє дивовижну країну Бранзолію, де ось уже 120 років живуть і працюють українці.

Книга є адаптованим для широкого кола читачів варіантом монографії Марини Гримич «Культурний ландшафт українських колоній Бразилії ХЧХ – початку ХХ ст.», яка вийде цього року. Незважаючи на науково-популярний стиль, книга містить важливу інформацію про історію та сучасне повсякденне життя українців в Бразилії, представляє широкому колу читачів імена діячів українсько-бразильської діаспори, а також представляє роздуми автора про специфіку проведення наукових досліджень етнологічного та антропологічного характеру в діаспорі.


 
© Всі права захищені
test