1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок бер. 20

PDF Друк E-mail

До Дня Героїв України розпочинається Всеукраїнський конкурс учнівських малюнків та творів «Герої у моїй родині»

21 квітня 2015 року директор НДІУ Богдан Галайко взяв участь в прес-конференції з нагоди початку Всеукраїнського конкурсу «Герої у моїй родині», співорганізатором якого виступає Науково-дослідний інститут українознавства.

Учасники заходу розповіли про зародження ідеї проведення конкурсу, його основну мету, умови участі, організаційні особливості та очікувані результати. Об’єктами поданих робіт можуть бути історії людей (як з далекого минулого, так і з сьогодення), які жили й працювали на благо Української Держави. При цьому не важливими є кількість осіб, про яких ідеться в історії, їхній соціальний статус тощо.

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Богдан Галайко відмітив: «Добре, що цей конкурс приурочено Дню героїв, встановленому на честь українських вояків – борців за волю. Нещодавно в нашому інституті ми проводили конкурс із українознавчої тематики. Доволі багато робіт були дуже цікавими. Це дає можливість побачити, наскільки прогресивно мислять теперішні школярі. Дуже важливо, що зараз є майданчики, де молодь може показати свої світоглядні цінності та інтелектуальні можливості. Нині найперше потрібно спрямовувати юне покоління в україноцентричне русло, адже ці діти вже незабаром творитимуть буття нації».

Про мотивацію проведення конкурсу розповів один із його організаторів – керівник Управління з питань національної пам'яти ВО «Свобода», координатор проєкту «Історичні діалоги», боєць батальйону «Січ» Михайло Галущак.

Інформаційний лист

Конкурс проводиться за двома номінаціями: малюнок на тему «Герої у моїй родині» та твір на тему «Герої у моїй родині». До участи у номінації «Малюнок» запрошуються учні 5-9 класів загальноосвітніх закладів. У номінації «Твір» матимуть можливість взяти учні 8-12 класів.

Вимоги: формат (розмір) малюнків – А4; формат (розмір) твору – 1-3 сторінки формату А4, шрифт Times New Roman, 14 кегель, міжрядковий інтервал – 1. Об'єктами поданих робіт можуть бути історії людей (як із далекого минулого, так і з сьогодення), які жили й працювали на благо Української держави. При цьому не є важливими кількість осіб, про яких ідеться в історії.

Заявка: в електронному листі слід вказати прізвище, повне ім'я та вік автора роботи, навчальний заклад, клас, повну домашню адресу, контактний телефон, адресу електронної скриньки.

Термін: роботи потрібно надсилати до 10 травня 2015 року на електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

У кожній номінації журі визначає по три переможні місця. Переможців конкурсу нагороджуватимуть книгами та иншими цінними призами.

Контакти: координатор конкурсу «Герої у моїй родині» – Михайло Галущак. Контактний номер телефону: 097-14-22-911 (Михайло).


 
© Всі права захищені
test