1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Середа серп. 17

PDF Друк E-mail

Співпраця Інституту з українознавцями Вінничини

30 – 31 березня 2015 р. заступник директора Науково-дослідного інституту українознавства д. і. н., професор Зінченко А. Л. перебував з робочою поїздкою на Вінниччині, де вивчав досвід викладання українознавства в школах області та зустрічався з освітянською інтелігенцією й громадськістю м. Липівця.

30 березня відбулися зустрічі зі школярами та вчителями колегіуму ім. Василя Липківського з нагоди річниці від дня народження видатного українського педагога, просвітника, філософа, митрополита УАПЦ, який народився в Липовецькому повіті й тривалий час служив священиком у Липовецькому Воскресенськогому соборі й опікувався церковно-парафіяльними школами повіту.

У міській бібліотеці м. Липівця відбулася громадська презентація подарунку громаді та бібліотеці міста – добірки 300 книжок вітчизняних та зарубіжних видань, переданих А. Л. Зінченком з власної книгозбірні.

31 березня А. Л. Зінченко прочитав лекції з українознавчої проблематики для директорів шкіл Вінницької області та вчителів початкових класів, які перебували на курсах підвищення кваліфікації у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. З директором цього інституту проф. Дровозюком С. І. було досягнуто домовленості про співпрацю з Науково-дослідним інститутом українознавства МОН України й укладення відповідного договору.


 
© Всі права захищені
test