1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок серп. 16

PDF Друк E-mail

Зі словом Ліни Костенко та щирими вітаннями поетесі 19 березня 2015 року молодь столиці зібралась в Науково-дослідному інституті українознавства. Цього дня Ліна Василівна відзначала своє 85-річчя.

Організатори з Молодіжної інформаційної спільноти «Сіль» взяли дозвіл у дочки поетеси на проведення заходу. Оксана Пахльовська погодилася, повідомивши, що мамі буде приємно, але попередила, що прийти особисто винуватиця події не зможе.

На літературний вечір збиралися через соцмережі. На заході виступив літературний критик, близький до Ліни Костенко, – Дмитро Дроздовський. Музичну ноту вніс реп-колектив «Апокриф», який виконав кілька композицій на слова поетеси. Також на вечорі відбувся конкурс на найкраще прочитання поезії Ліни Костенко, в якому брала участь талановита молодь з усієї України. Зокрема, дівчата зі східних областей дякували поетесі за її творчість, з якої й почалося їхнє захоплення українською поезією. Літературний вечір відвідали молоді поети, які читали твори Ліни Костенко. Серед них – Злата-Зоряна Паламарчук, Іванна Кобєлєва та Аліна Довженко. Актор театру та кіно Дмитро Лінартович вразив присутніх акторським прочитанням творів іменинниці, а також заспівав кілька своїх оповідок.

Відео заходу: http://1tv.com.ua/ru/news/2015/03/19/66759


 
© Всі права захищені
test