1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок груд. 05

PDF Друк E-mail

Фестиваль педагогічних ідей у Новограді-Волинському

9-10 жовтня 2014 року в Новограді-Волинському відбувся IV Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок», на якому Національний науково-дослідний інститут українознавства та всесвітньої історії представляла кандидат філософських наук, старший науковий співробітник відділу освітніх технологій Бойко С. М.

Загалом у роботі фестивалю взяли участь понад 150 учасників із 16 областей нашої країни та м. Києва, зокрема, з Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської та ін. Серед них – 10 професорів, докторів педагогічних наук та наукових співробітників, 16 кандидатів наук, 14 методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, 20 представників відділів, управлінь освіти і науки, методичних кабінетів і центрів, понад 70 учителів.

Захід проходив за ініціативи Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, та інформаційно-методичного центру, за підтримки Міністерства освіти і науки України, міського голови Новограда-Волинського, Благодійного фонду «Майбутнє Полісся» та міської профспілкової організації працівників освіти Новограда-Волинського.

Мета фестивалю – популяризація методики особистісно зорієнтованого навчання, обмін практичним досвідом її упровадження, стимулювання творчого здобутку та підвищення педагогічної майстерності педагогів.

У церемонії відкриття фестивалю взяли участь та виступили з вітальними промовами міський голова Загривий В. І.; начальник управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради Ільяхова О. В.; співголова оргкомітету фестивалю, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України Фасоля А. М.; головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Котусенко О. Ю. ; заступник завідувача інформаційно-методичного центру Філанчук С. В.

У рамках заходу були проведені дискусії з питань становлення професійної компетенції педагога, майстер-класи, уроки, де учасники поділилися практичними набутками. Бойко С. М. виступила з доповіддю «Українознавство як важливий чинник розвитку інтелектуальних і творчих здібностей учнів».

Програмою фестивалю було також передбачено презентація Видавничого дому «Освіта» (заступник директора Красуцька І. В.) та видавництва «Ранок» (заступник директора Ложніков А. А., редактор Копитіна І. В.); робота фестивальних майданчиків на базі шкіл, нарада методистів ОІППО «Методичний олімп» з представником МОН України, екскурсії до музеїв Лесі Українки та будинку родини Косачів.

Своєрідним підсумком дводенного заходу стала резолюція учасників фестивалю, у якій окрім пропозицій щодо вирішення проблемних питань заходу, були вписані слова впевненості у тому, що спільними зусиллями освітяни зможуть відповісти на виклики часу, забезпечити реалізацію актуальних проблем літературної освіти, формування учня-читача та ін.

Бойко Світлана, канд. філос. наук,
старший науковий співробітник відділу освітніх технологій ННДІУВІ
Вітальна промова міського голови Загривого В. І. Учасники психологічного тренінгу
Учасники фестивалю педагогічних ідей Робота «дискусійної трибуни»
Презентація видавництв (виступ Красуцької І. В.) Учасники фестивалю педагогічних ідей
Учасники фестивалю біля колегіуму Вручення сертифікатів. Зліва: Бойко С. М., Фасоля А. М. та Котусенко Ю. О.

 
© Всі права захищені
test