1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок трав. 18

Рада молодих вчених

PDF Друк E-mail

Рада молодих вчених

Рада молодих вчених Науково-дослідного інституту українознавства функціонує з червня 2016 р. РМВ є колегіальним виборним дорадчим органом, створеним на добровільних засадах для захисту прав та інтересів молодих вчених. Діяльність ради сприяє залученню наукової молоді до науково-дослідної та науково-організаційної роботи, максимальному використанню її наукового потенціалу, професійному становленню молодих учених НДІУ.

Керівний склад Ради:

Голова РМВ НДІУ – Оксана Овсіюк, кандидат історичних наук, завідувач відділу культурологічних досліджень НДІУ.
Заступник голови РМВ НДІУ – Ніна Паламарчук, науковий співробітник відділу історичних пам’яток НДІУ.
Секретар РМВ НДІУ – Тіна Полек, кандидат історичних наук, науковий співробітник відділу культурологічних досліджень НДІУ.

З ініціативи РМВ у журналі «Українознавство» створено рубрику «Платформа наукових ініціатив», де друкуються дослідження молодих науковців та огляди цікавих наукових заходів, у яких брали участь молоді вчені з НДІУ.

Обмін досвідом та наукова комунікація є запорукою прогресивних змін, тож ми прагнемо до співпраці з молодими вченими за межами НДІУ. Запрошуємо колег з інших наукових установ та вишів України до подання у рубрику статей, інформації про дослідницькі ініціативи, проекти, а також освітньо-наукові заходи.

Нагадуємо, що журнал «Українознавство» є фаховим рецензованим виданням України. Вимоги до оформлення публікацій можна знайти за посиланням. Статті до рубрики надсилайте на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , вказуючи у темі листа: «У рубрику «Платформа наукових ініціатив» журналу «Українознавство».


 
© Всі права захищені
test