1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Середа серп. 17

«Віват, гімназіє!»

PDF Друк E-mail

«Віват, гімназіє!»

20 травня цього року в Бучанській Українській гімназії відбулося ювілейне 20-те свято «Віват, гімназіє!».

Гімназія на чолі із директором Ларисою Яківною Сторожик посідає достойне місце в освітньому просторі України. Це заклад для обдарованих дітей, із славною історією і визначними досягненнями як педагогів, так і їхніх вихованців, з родинними традиціями і особливою творчою атмосферою. Сьогодні в гімназії навчається 240 учнів 5–11 класів.

На святі були підведені підсумки навчального року. Зокрема, було нагороджено 10 найкращих учнів року, 22 переможці обласних і всеукраїнських олімпіад та конкурсів, 38 відмінників навчання, а також 24 вчителі, які підготували призерів, у номінації «Педагогічна майстерність». У цій номінації грамотою відділу освіти Бучанської міської ради була нагороджена старший науковий співробітник Інституту українознавства Газізова Олена Олександрівна, яка за сумісництвом викладає українознавство у 8-х класах.

З вітальним словом від Інституту виступила старший науковий співробітник відділу історичних студій Краснодемська Ірина Йосипівна. Вона подякувала колективу закладу за участь та організацію спільних заходів, спрямованих на виховання патріотичних якостей учнівської молоді, підтримку освітянських проектів Інституту і побажала гімназійній родині високих досягнень у науковій роботі, навчанні, творчості та спорті. Ірина Йосипівна від Інституту передала для бібліотеки наукові видання, що відображають трагічні сторінки сучасної історії України, та набір плакатів з історії українського війська.

Традиційно на святі лунали весела музика, дотепний гумор та виконувалися запальні танці.

Тож нехай щира любов до України та визначні перемоги надихають педагогів та учнів гімназії на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові!


 
© Всі права захищені
test