1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок квіт. 20

PDF Друк E-mail

Різдвяно-новорічне віншування в Науково-дослідному інституті українознавства

15 січня 2015 року Науково-дослідний інститут українознавства навідала Добра новина – її приніс гурт колядників-щедрувальників, що зібрався при парафії Миколая на Аскольдовій могилі. Цікавинкою стало представлення вертепної драми, в якій було поєднано і традиційне уявлення про інсценування події Різдва, і форми сучасного бачення сценічного мистецтва. В сюжеті дійства можна було проглянути і радість Різдва та Василя, яку гурт колядників-щедрувальників засилав і до тих, хто тепер стоїть в обороні України та української справи.

Була іще одна несподіванка – в музейних сховах інституту віднайшовся давній інструмент – козобас, який несе на собі історію не лише інституту, але й самого приміщення. З цим диво-інструментом гості, котрі колядували й щедрували могли познайомитися під час відвідин музею НДІУ, де їм була запропонована екскурсія з оглядом виставкових фондів, де відбито становлення новітнього українознавства в Україні.

Під час спілкування у розмові озвучувалися думки про жертовний дух українства, які, як і колись, у теперішню нелегку пору дають чималі свідчення людської небайдужості.


 
© Всі права захищені
test