1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Субота лип. 02

PDF Друк E-mail

Схвалено навчальну програму з українознавства для 5-11 класів

Комісія з української літератури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України розглянула матеріали науково-методичної експертизи рукопису програми курсу за вибором «Українознавство. 5-11 класи» (автори: Кононенко П.П., Касян Л.Г., Семенюченко О.В.) для загальноосвітніх навчальних закладів. Висновок комісії: «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України від 03.07.2014 р. № 14.1/12-Г-1058).

Кононенко П.П., Касян Л.Г., Семенюченко О.В. Програма курсу за вибором «Українознавство. 5-11 кл.»

Вітаємо всіх освітян, а особливо – українознавців, адже відтепер універсальна наука про феномен України та світового українства здобула свої законні права у шкільному циклі дисциплін.

Нагадуємо, що нещодавно комісія з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України розглянула матеріали науково-методичної експертизи рукопису навчальної програми "Українознавство. 1-4 класи" для загальноосвітніх навчальних закладів (авт. Кононенко П.П., Присяжна Т.М.) і надала позитивну оцінку з висновком "Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах" (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України від 27.12.2013 №14.1/12-Г-686).

Кононенко П.П., Присяжна Т.М. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. Українознавство 1-4 кл.


 
© Всі права захищені
test