1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Субота лип. 02

Вітання дирекції ННДІУВІ з нагоди 70-річчя визволення Києва

PDF Друк E-mail

 

 

Вітання дирекції ННДІУВІ з нагоди 70-річчя визволення Києва


З нагоди 70-річчя визволення Києва від нацистських загарбників військами 1-го Українського фронту під командуванням генерала армії М.Ф.Ватутіна прийміть наші найтепліші інайсердечніші вітання.

6 листопада 2013 р. – свято на честь мужності наших батьків і матерів, старшого покоління, їх патріотизму і героїзму. Вони відстояли свободу і незалежність країни, довгоочікуваний мир, оплачений ціною людського життя.

Відвага і нескореність духу захисників Вітчизни назавжди залишаться прикладом для молоді, зразком самовідданого служіння українському народу. Праця трудівників тилу під девізом «Все для фронту, все для перемоги!», діяльність підпільників, партизанських формувань, воїнів Червоної Армії спрямовувались на звільнення СРСР, в тому числі України та її столиці – міста Києва.

Науковці Інституту в своїх роботах зберігають і розвивають правдиву історію, аналізують суспільно-політичні процеси важкої та великої перемоги народу, вшановують світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняються усім, для кого війна була і Великою, і Вітчизняною не лише за назвою, а й за її сутністю. Це формувало міцну основу єдності поколінь, історичну пам’ять нації.

Бажаємо вам міцного здоров’я, творчого натхнення, особистого щастя, благополуччя, а нашій незалежній Україні – миру і процвітання!

Дирекція ННДІУВІ,

профспілковий комітет.

 
© Всі права захищені
test