1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Субота лип. 02

Літературна премія ім. Ярослава Дорошенка

PDF Друк E-mail

 

Літературна премія ім. Ярослава Дорошенка

ННДІУВІ висунув на здобуття літературної премії ім. Ярослава Дорошенка наукового співробітника відділу української філології Смольницьку Ольгу Олександрівну, яка має певні здобутки у поезії та науці.

Премію ім. Ярослава Дорошенка заснувала Івано-Франківська міська рада спільно з обласною організацією НСПУ з метою вшанування цього поета-сонетиста. Як відомо, сонет – найскладніша форма поезії й успішно розвивається в українській ліриці. Тому мета заснування премії – підтримати українських поетів, які творять канонічними формами. Нею відзначають опубліковані у часописах упродовж останніх трьох років збірки сонетів та окремі добірки, автори яких мешкають в Україні чи поза її межами. Її присуджують щорічно до 16 жовтня, дня народження Ярослава Дорошенка, і вручають на творчому вечорі, присвяченому його пам’яті.

Кандидатів на здобуття премії висувають колективи творчих спілок і товариств, мистецькі установи, культурно-просвітницькі та навчальні заклади, засоби масової інформації, а також читацькі конференції за представленими на здобуття премії творами.

Подання з мотивацією та відомостями про автора, а також рекомендовані твори у трьох примірниках можна надсилати до 10 жовтня за адресою:

76000, м. Івано-Франківськ,

вул. Грушевського, 21,

Міська рада, комісії з літературної премії імені Ярослава Дорошенка (каб. 207).

 
© Всі права захищені
test