1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок груд. 05

Звіт Кримської філії ННДІУВІ

PDF Друк E-mail

 

Звіт Кримської філії ННДІУВІ


30 травня 2013 р. у Національному науково-дослідному інституті українознавства та всесвітньої історії Кримська філія (КФ) інституту звітувала про свою наукову діяльність.

 

 

 

 

 


З презентацією монографії «Кримська проблема в діяльності УНР періоду Директорії (кінець 1918-1920 рр.)» виступив молодий кримський історик, консультант КФ ННДІУВІ А.В.Іванець.

 

 

 


 

 

З презентацією проектів авторського колективу науковців ННДІУВІ (Кононенка Т.П., Смолова О.О., Лукашенка В.В.) «Загальнодержавна сертифікація якості рівнів володіння українською мовою у відповідності до Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти та на підставі інформаційних технологій та програмного забезпечення Всеукраїнських учнівських Інтернет олімпіад», «Якісна рівноправна безперервна мовна освіта в Україні» та інформацію про стан і перспективи їх реалізації виступив директор КФ ННДІУВІ, координатор проекту Лукашенко В.В.


Звіт супроводжувався виставкою авторської філателістичної колекції Андрія Іванця «Атрибут української державності», на якій були представлені марки Української держави гетьмана П.Скоропадського та УНР. Виставка присвячена 95-річчю появи перших загальнодержавних українських марок.

 
© Всі права захищені
test