1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок груд. 05

Нові видання. Я.Радевич-Винницький

PDF Друк E-mail

 

Нові видання. Я.Радевич-Винницький


У видавництві «Посвіт» (м. Дрогобич) вийшла друком монографія відомого українського мовознавця Ярослава Радевича-Винницького «Мовна складова національного буття: Студії з української лінгвонаціології» (К.-Дрогобич: Посвіт, 2013. – 268 с.), видання рекомендоване до друку Вченою радою ННДІУВІ.

Книжка містить полідисциплінарно-комплексні дослідження проблем мовної ситуації в Україні. Розглядаються питання «актуального історизму» в мовно-етнічних стосунках, рідної мови та неодномовності, національного й інтернаціонального в мовній сфері, механізмів і наслідків лінгвоциду, наступу глобалізації, причин і виявів мовно-інформаційної експансії, характеру національно-мовної ідентичності, природного мовного націоналізму та ін. Усі ці явища неоднозначно трактуються в українському суспільстві, що зумовлено не лише соціально-ментальною інерцією, деструктивними зовнішніми впливами, накинутими стереотипами, прищепленою ментальною та інтелектуальною безпорадністю тощо, але й необізнаністю, яка дозволяє маніпулювати громадською думкою, здійснювати мовно-ментальне програмування українців, розколювати українське суспільство.

Видання адресоване науковцям, викладачам, студентам, політологам, практичним політикам та всім читачам, які шукають у науці істини, а в житті – справедливості.

Зміст.


 
© Всі права захищені
test