1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя черв. 26

Нові публікації. «Німеччина – Україна...»

PDF Друк E-mail


Вийшов друком українською та німецькою мовами Збірник наукових праць «Німеччина – Україна: історичні, культурні, економічні та наукові зв’язки» (за матеріалами ІІІ Міжнародного наукового Конгресу у Мюнхені (10-12 квітня 2011)) за загальною редакцією проф., д-ра Дарини Блохин.

До наукового Збірника увійшли матеріали Міжнародного Кон­гресу: «Німеччина і Україна: історичні, культурні, економічні та наукові зв'язки» (10-12 квітня 2011 року, Мюнхен, Німеччина), які свідчать про те, що з давніх часів між Німеччиною і Київською Державою були помітні зв'язки в різних сферах діяльності. Вони тривали в ході історії обох Держав і за нових часів, згодом в часи Світових війн вони зникали, а зараз знову відновлюється співпраця між неза­лежною Україною і Німеччиною. Дослідження вчених цікаві, базуються на матеріалах архівів України і Німеччини.

До Збірника ввійшли і статті науковців ННДІУВІ – «Історія створення та діяльність українознавчих центрів у Німеччині (ХХ ст.)» І.Краснодемської, кандидата історичних наук, наукового співробітника відділу історико-правових і теоретико-методологічних проблем українознавства та «Українці у Німецьких Університетах ХVІІІ – серед. ХІХ ст.» Л.Горенко, кандидата мистецтвознавства, cтаршого наукового співробітника відділу культурології.

Матеріали Збірника можуть бути використані викладачами, студентами та аспірантами в наукових працях, а для німців принесуть нові знання про Україну, культура якої була тісно пов'язана з західноєвропейською.

 

 
© Всі права захищені
test